0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQ

Lebron nënshkroi kontratë të re me Lejkërs dhe kërkoi nga kryesia përforcim të ekipit

Ylli i madh i NBA-së, Lebron Xhejms u obligua për bashkëpunim me Los Angjelos Lejkërs deri në vitin 2025. për ripërtëritje të kontratës basketbollisti do të fitojë 97 milionë dollarë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle