0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

“Le të ndryshojmë jetë” – fushatë e re e SOS Fshatit të fëmijëve

Nën slloganin "Le të ndryshojmë jetë", SOS Fshati i fëmijëve filloi me fushatë të re dhe aktivitete në terren. Qëllimi është ofrimi i punës  humanitare tek qytetarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle