Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Le Drian: Do të duhet kohë për të dalë nga kriza franceze-amerikane

Do të duhet kohë të dilet nga kriza mes Francës dhe SHBA-së, dhe kjo do të kërkojë aksion, deklaroi sot në Nju-Jork ministri francez I Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle