0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Lavrov: Thirrja e Zelenskit për sulme ndaj Rusisë vetëm e konfirmoi nevojën për operacionin special ushtarak

- Deklarata e presidentit ukrainas Volodomir Zelenski për sulm parandalues ndaj Rusisë "e konfirmon kërcënimin nga Kievi dhe nevojën për operacionin special ushtarak", deklaroi sot ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle