Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lavrov: Tensionet mes SHBA-së dhe Rusisë nuk janë të ngjashme me ato të krizës së raketave kubane

Tensionet në marrëdhëniet në mes SHBA-së dhe Rusisë janë larg atyre të ngjashme gjatë krizës së raketave kubane, deklaroi ministri rus i Punëve të Jashtme Sergej Lavrov.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle