0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Lavrov: Stoltenberg prej kohësh e ka humbur kontaktin me realitetin

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg prej kohësh e ka humbur kontaktin me realitetin dhe deklaratat e tij nuk mund të merren seriozisht, deklaroi sot shefi i diplomacisë ruse, Sergej Lavrov, duke e komentuar deklaratën e djeshme të diplomatit norvegjeze për rritjen e mundshme të pranisë ushtarake të Aleancës në krahun e saj lindor, transmeton BGNES.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle