Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lavrov: Rusia e gatshme për mirënjohje reciproke të vaksinave me BE-në

Rusia është e hapur për propozimin e Bashkimit Evropian për njohjen reciproke të vaksinave kundër Kovid-19 dhe certifikatat për imunizim, deklaroi sot Ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergei Lavrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle