0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Lavrov: Putini nuk është i sëmurë, çdo ditë shfaqet në publik

Ministri i diplomacisë ruse Sergej Lavrovi,  sot i ka përgënjeshtruar spekulimet se presidenti rus Vladimir Putini është i sëmurë, dhe madje edhe i vdekur dhe se fshihet me një sozi, siç kumtuan nga inteligjenca britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle