Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lavrov: Një “perde e re e hekurt” po bie midis Rusisë dhe Perëndimit

Ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov deklaroi se është duke zbritur një “perde e re e hekurt” mes Rusisë dhe Perëndimit pas ofensivës së Moskës në Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle