Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lavrov: Guteresh iu nënshtrua presionit dhe nuk mbeti neutral për situatën në Ukrainën lindore

Rusia dërgoi kritika të ashpra për deklaratat e sekretarit të përgjithshëm të KB-së Antonio Guteresh për situatën në Ukrainën lindore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle