Botë SQBotë.Portal SQ

Lavrov dhe Blinken biseduan për situatën në Afganistan

Ministri rus i Punëve të Jashtëm,  Sergej Lavrov dhe sekretari amerikan i shtetit Entoni Blinken folën sot në telefon për situatën në Afganistan, kumtoi Ministria ruse e Punëve të Jashtme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle