Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Lavrov dhe Blinken biseduan për marrëveshjen iraniane bërthamore

Shefi i diplomacisë ruse Sergej Lavrov dhe sekretari amerikan i shtetit, Entoni Blinken sot me telefon biseduan lidhur me mundësinë për ripërtëritjen e marrëveshjes bërthamore në Teheran me gjashtë forcat botërore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle