Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Lavrov: BE e dëshiron rajonin e Ballkanit vetëm për vete, marrëdhëniet me Serbinë janë vetëm strategjike

Ekziston dialog i besimit midis Rusisë dhe Serbisë, deklaroi mbrëmë në Beograd ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov, duke e theksuar rëndësinë e partneritetit strategjik midis dy vendeve, transmeton BGNES.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle