Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Lavrov: Ambasada ruse në Bullgari nuk mund të punojë normalisht

Ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov sot deklaroi se ambasada ruse në Bullgari nuk mund të punojë normalisht dhe se Moska do të përgjigjet në dëbimin e 70-të diplomatëve rusë nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle