Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lashet: Vaksinimi është zgjidhja e vetme ose do të pasojë karantinë

Qeveria gjermane për shkak të situatës me Kovid-19, në vend dhe në botë kumtoi se vaksinimi është zgjidhja e vetme ose do të vijojë karantinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle