Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Largohen drunjtë e rënë për shkak të motit të ligë në dalje nga Tetova për në Gostivar

Zjarrfikësit e Tetovës dhe punonjësit e NP “Rrugët e Maqedonisë” ndërhynë për të hequr pemët e rënë në udhën në dalje nga qyteti për në Gostivar gjatë orëve të para të mëngjesit. Pemët ranë për shkak të motit të ligë në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle