Botë SQBotë.Portal SQ

Lapid: Po hapim një kapitull të ri në marrëdhëniet me Turqinë

Ministri izraelit i Punëve të Jashtme, Jair Lapid sot deklaroi se pas “ngritjeve dhe uljeve”, Izraeli dhe Turqia po hapin një kapitull të ri në marrëdhëniet e tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle