Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lajen: Sasoli ishte evropian i madh dhe italian krenar

Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajen ka shprehur ngushëllime për vdekjen e kryetarit të Parlamentit Evropian, David Sasoli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle