0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Lajçaku pret takim midis Kurtit dhe Vuçiqit në javët e ardhshme

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian në negociatat ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçaku, pret që negociatat për normalizimin e plotë të marrëdhënieve ndërmjet dy shteteve të fillojnë në javët e ardhshme, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle