Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Lajçak u takua me Kurtin dhe Vuçiqin

I dërguari I posaçëm I BE-së për negociata Beograd – Prishtinë, Mirosllav Lajçak, në profiling e tij në Tuiter shkroi se ka mbajtur dy takime të rëndësishme të ndara me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, në margjina të Forumit strategjik të Bledit, lajmëroi korrespondenti I MIA-s nga Beogradi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle