0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Lajçak: Të fillojnë pa vonesa negociatat e BE-së me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

Nevojën që Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria menjëherë të fillojnë negociata aderuese me BE-në, e theksoi përfaqësuesi special i BE-së për dialog midis Prishtinës dhe Beogradit, gjatë pjesëmarrjes së tij në “Thessalonik Summit” të gjashtë në Selanik, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle