Ballkan SQBallkan.portal SQ

Lajçak: Takimi i kryenegociatorëve të Prishtinës dhe Beogradit në fillim të shtatorit

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle