Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Lajçak prej sot për vizitë treditore në Kosovë

I dërguari special i Bashkimit Evropian për dialogun midis Kosovës dhe Serbisë dhe çështjet tjera rajonale të Ballkanit Perëndimor, Mirosllav Lajçal do të udhëtojë sot për vizitë treditore zyrtare në Kosovë, njofton korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle