Ballkan SQBallkan.portal SQ

Lajçak, i shqetësuar për situatën në Kosovë, bëri thirrje për qetësimin e menjëhershëm të tensioneve

Përfaqësuesi special i BE -së për dialogun Beograd -Prishtinë Miroslav Lajçak shprehu shqetësim për situatën në Kosovën veriore dhe bëri thirrje për qetësi të menjëhershme, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle