Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Lajçak dhe Eskobar për vizitë në Beograd

Përfaqësuesit e BE-së dhe SHBA-së, Miroslav Lajçak dhe Gabriel Eskobar sot nga Prishtina do të arrijnë për vizitë dyditore në Beograd në përpjekje për të parandaluar një përshkallëzim të ri të tensioneve në veri të Kosovës, njofton BETA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle