Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Lajçak dhe Eskobar me siguri këtë javë për vizitë më Beograd dhe Prishtinë

Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian (BE) për dialog mes Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak dhe ambasadori i posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar me siguri do t'i vizitojnë Prishtinën dhe Beogradin, kumtoi Radio Evropa e Lirë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle