0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQLajme nga komunat SQShoqëri SQVideo SQ

Lagje elitare po ndërtohet në Saraj – vila me pishinë, hotel, restorane, spa-qendra

E vendosur ndërmjet fshatrave Lubin dhe Arnaqi në komunën Saraj lagjja e parë elitare me 142 vila luksoze me pishina, oborre të mëdha dhe park i madh në afërsi. Realizimi i kësaj lagje elitare  i quajtur kompleksi "Planet"  nga investitorët Valdeta Kasapi,  Samet  Misimi dhe Xhemil Shabani, filloi në nëntor të vitit të kaluar, me ndërtimin e rrugës hyrëse. Vlera e së cilës është 28 milion euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle