0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Kuzeska: E diela – ditë jopune për punëtorët dhe punëtoret po bëhet realitet

Komisioni kompetent kuvendor e miratoi Propozim Ligjin për marrëdhënie pune dhe dha dritë të gjelbër nga 1 janari 2022 të fillojë zbatimi i vendimit ligjor që e diela të jetë ditë jopune, deklaroi zëdhënësja e LSDM-së, Bogdanka Kuzeska në konferencën e sotme për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle