0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQ

Kuzeska: Bëjmë thirrje që VMRO-DPMNE të sillet në mënyrë konstruktive dhe të udhëheqë me të vërtetë një fushatë pozitive

LSDM si dhe deri më tani do të udhëheqë fushatë pozitive. Këtë e kemi treguar këtë dhe e kemi dëshmuar në serinë e cikleve zgjedhore që LSDM-ja gjithmonë ka udhëhequr fushatë pozitive. Kemi rezultate të shkëlqyera që janë arritur në katër vitet e fundit me mbi 7.000 projekte të zbatuara. Fokusi i kësaj fushate sigurisht që do të jetë interesi i qytetarëve. Errësira, lajmet e rreme, shkatërrimet, bllokimet, frenat, keqdashja, etiketimet janë të gjitha tiparet e VMRO-DPMNE-së dhe është një parti që nuk është reformuar fare dhe natyrisht në këtë fushatë nuk mund të presim asgjë më shumë prej tyre", deklaroi sot zëdhënësja e partisë Bogdanka Kuzeska.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle