0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kuvendi votoi disa pika të seancës së 47-të

 Deputetët në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, pasdite vazhduan me votimin e pikave të seancës së 47-të. Votimi vazhdoi nga pika e 14-t, për propozim ligjin për mbështetje financiare për uljen e pasojave të shkaktuara nga Kovid-19 mbi prodhimin dhe blerjen e duhanit, me procedurë të shkurtuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle