0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Kuvendi popullor i Bullgarisë do të mbajë seancë të jashtëzakonshme për shkak të tensioneve ndërmjet Rusisë dhe NATO-s

- Kuvendi popullor i Bullgarisë pasdite do të mbajë seancë të jashtëzakonshme në të cilën do të mbajë fjalim kryeministri i Bullgarisë Kiril Petkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle