0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kuvendi në pauzë derisa nuk vjen përfaqësuesi nga Ministria e Financave

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi njoftoi për pauzë prej 30 minutash, me kërkesë të koordinuesit të grupit të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Micevski i cili në vërejtje procedurale tha se nuk po respektohet Rregullorja e Kuvendit, ndërsa Xhaferi e filloi mbledhjen pa marrëveshje dhe koordinim paraprak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle