0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kuvendi mbajti katër seanca dhe miratoi disa zgjidhje ligjore

Kuvendi në kuadër të punës së sotme pas rendit të ditës të 25-të, 43-të, 54-të dhe 57-të me votim unanim prej 61 vota “për” dhe pa debat publik miratoi disa zgjidhje ligjore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle