Foto SQFotoservis SQ

Kuvendi i ratifikoi protokollet për hyrjen e Finlandës dhe Suedisë në NATO

Kuvendi i ratifikoi protokollet për hyrjen e Finlandës dhe Suedisë në NATO

Butoni Kthehu në krye
Mbylle