Ballkan SQBallkan.portal SQ

Kuvendi i Kosovës ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme energjetike

Kuvendi i Kosovës me 57 vota “për” dhe 17 të përmbajtur ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme energjetike me çka do t’i lehtësohet Qeverisë të sjellë masa të jashtëzakonshme për kufizimin e furnizimit me rrymë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle