0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kuvendi ende nuk e miratoi rendin e ditës për seancën e 64-të

 Në Kuvend ende nuk është votuar rendi i ditës për seancën e 64-të, në të cilën janë propozuar 11 pika. Propozim vendimi për shkarkimin e anëtarit të Komisionit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve Fadil Zendeli shkaktoi reagim të fuqishëm të opozitës, e cila reagoi se kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi nuk e respekton Rregulloren.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle