0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kuvendi e pranoi Propozim ligjin për ndërmjetësim, në lexim të parë

Kuvendi, në kuadër të punës së sotme sipas rendit të ditës të seancës së 45-të, njëzëri me 46 vota “për” dhe pa debat konkludoi se është pranuar Propozim ligji për ndërmjetësim, në lexim të parë dhe se mund të jepet në lexim të mëtutjeshëm.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle