0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kuvendi do të mbajë tri mbledhje

-Kuvendi sot do t’i mbajë mbledhjen e 45, 50 dhe 51-të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle