0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Kuvendi do ta mbajë seancën e 64-t

Kuvendi sot do ta mbajë seancën e 64-t në rend dite të së cilës janë Propozim  ligji i plotësuar për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për mjedis të jetesës. Propozim ligji për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për polici, si dhe Propozim ligji i plotësuar për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për punë të brendshme, të gjitha në lexim të dytë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle