0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Kuvendi do ta fillojë seancën e 50-të

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot duhet ta fillojë seancën e 50-të. Në rend dite janë dyzet ligje  në lexim të parë dhe të dytë, vendime, interpretime autentike dhe raporte vjetore. Kjo është seanca  e parë pas pushimit vjetor të deputetëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle