0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kushtet për hyrje në Greqi vazhdohen deri më 27 gusht

Masat e deritanishme për të hyrë në Greqi, të cilat vlejnë edhe për shtetasit e Maqedonisë së Veriut, ndërkaq kanë të bëjnë me dokumentin lidhur me Kovid-19 dhe formularin PLF të plotësuar, janë vazhduar deri më 27 gusht të këtij viti, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle