0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kushtet në kapacitetet e burgjeve janë përmirësuar, mbetet problemi me mungesën e personelit shëndetësor

Ka përmirësim në raport me rinovimin e kapaciteteve të burgjeve, por, mbetet problemi me deficitin e personelit shëndetësor. Është i domosdoshëm bashkëpunimi koordinues dhe ndihma e vazhdueshme shëndetësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle