0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kushtet e motit janë optimale për përgatitjen e sipërfaqeve për të mbjella të reja

Vërshimet që e përfshinë vendin, paralajmërimet për temperatura të ulta dhe pritjet për borën e parë javën e ardhshme, nuk kanë ndonjë rëndësi të madhe për kulturat bujqësore, thonë agrometereologët, janë të zakonshme për fundin e nëntorit dhe fillimin e dhjetorit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle