0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kushtet e motit janë optimale për kulturat bujqësore

Kushtet e volitshme të motit këtë javë, me temperatura pozitive të mëngjesit, mundësojnë punë në sipërfaqe të hapura në pemtari dhe vreshtari, si dhe aktivitete në kopshtari dhe prodhim të duhanit të cilat janë të zakonshme për këtë periudhë të vitit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle