Ballkan SQBallkan.portal SQ

Kushi: Shtyhet nisja e vitit shkollor për më 27 shtator

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë të Shqipërisë, Evis Kushi informoi se fillimi i vitit të ri shkollor 2021-2022 është shtyrë dhe do të fillojë më 27 shtator në vend të 13 shtatorit, pasi u paralajmërua sepse është “vendosur të vazhdoj periudha e mësimit shtesë”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle