Futboll SQSport SQ

Kurtoa e vazhdoi kontratën e tij me Real Madridin deri në vitin 2026

Klubi i futbollit Real Madrid dhe portieri Tibo Kurtoa kanë rënë dakord të vazhdojnë kontratën që obligon portierin të mbrojë rrjetën e klubit mbretëror edhe për pesë vitet e ardhshme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle