0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Kurti: Shtyrja e zbatimit të vendimeve të Qeverisë me kusht që të hiqen barrikadat

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në Tuiter ka shkruar se vendimi për shtyrjen e reciprocitetit deri më 1 shtator është marrë me kusht që të hiqen të gjitha barrikadat dhe të vendoset liria e plotë e lëvizjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle