Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Kurti për vizitë zyrtare në Norvegji

Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti, sot udhëton për vizitë zyrtare në Norvegji, ku do të takohet me kryeministrin e Norvegjisë Jonas Gahr Store dhe me zyrtarë tjerë të lartë të Qeverisë norvegjeze, njoftoi korrespodenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle