Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Kurti për reciprocitetin me target: Ose edhe Kosova edhe Serbia kanë të drejtë, ose të dyjat gabojnë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i informoi sot ambasadorët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Francës, Gjermanisë, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe të Bashkimit Evropian  në Kosovë se nuk do të heqë dorë nga reciprociteti me targat e përkohshme për automjetet që hyjnë nga Serbia, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle