0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Kurti për “La Republika”: Ekziston rreziku i një lufte të re në Ballkanin Perëndimor

 Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti me rastin e incidenteve të fundit në veri të Kosovës ku jeton shumica e popullsisë serbe, deklaroi se ekziston rrezik për një konflikt të ri mes Kosovës dhe Serbisë, veçanërisht për një luftë të re në Ballkanin Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle